Fotka týdne
Video týdne
Motto týdne

Smíchem se velké věci rozhodnou často rázněji a lépe než tvrdostí.

Horatius

 
Aktuální téma

Nejsme žoldáci. Naše bezpečnost začíná daleko za hranicemi

Ochrana českých hranic už dávno nezačíná na hřebenech Šumavy či Krkonoš, armáda se musí účastnit i zahraničních misí. V rozhovoru pro iDNES.cz to uvedl náčelník generálního štábu Josef Bečvář. Profese vojáka podle něj není klasické zaměstnání, ale do značné míry poslání.

Zdroj:

http://zpravy.idnes.cz/rozhovor-s-nacelnikem-generalniho-stabu-becvarem-f7r-/zpr_nato.aspx?c=A151228_101320_zpr_nato_inc

Nejnovější příspěvky

INTERVIEW ČT24

náčelník Generálního štábu Armády České republiky Petr Pavel


Program prevence zdraví „Válečný veterán“ - VoZP ČR 2015


Válečný veterán Lukáš Hirka na návštěvě ve VoZP ČR

Ve středu 1.dubna 2015 přijal generální ředitel MUDr. Karel Štein v naší pojišťovně Lukáše Hirku, zkušeného vojáka, jehož aktivní kariéru , bohužel, ukončil raketový útok na základnu v afghánském Lógaru.


Příprava na ALLIED SPIRIT II je již v plném proudu

Největším letošním cvičením Armády ČR bude cvičení ALLIED SPIRIT II, které proběhne ve dnech 4. – 24. srpna 2015 ve výcvikovém centru Joint Multinational Readiness Center (JMRC) v německém Hohenfelsu.


Já jako prezident? V každém chlapovi je kus ješity, říká generál Pavel

Náčelník Generálního štábu Armády České republiky Petr Pavel se brzy stane nejvýše postaveným vojákem NATO.


ANDĚLSKÁ KŘÍDLA (záznam koncertu)

Benefiční akce Andělská křídla, pořádaná Liborem SMÉKALEM a Svazem vojáků z povolání Armády ČR, vynesla během večera 149 020 korun.


Postavit se zlu

Věděli dobře, jak velké je riziko. A přesto do toho šli. Z bezpočtu diskusí na internetu se dozvídáme smutnou zprávu: mnoha lidem je u nás tento smysl pro povinnost cizí. Není mi z toho dobře. Někde se stala chyba. V našich myslích, v našich srdcích. O to více obdivuji naše vojáky, že smysl pro povinnost mají.


Anketa

 MILITARY ZONE - Militaryzone.czEkolist.cz – internetový deník o životním prostředí a přírodě

Vojak.cz je projekt realizovaný Týmem QUICKLY.cz ve spolupráci se Svazem vojáků z povolání. Webhosting a redakční systém CRS NETCOM.

Copyright © Ing. Roman Mucha - QUICKLY.cz. Všechna práva vyhrazena. ISSN 1804-8919. Měření návštěvnosti Google Analytics.

O projektu - Návštěvní řád - Reklama - Monitoring - Registrace - Partneři - Odkazy

WebArchiv - archiv českého webu Licence Creative Commons